در باره آزمایشگاه صدر

 

آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک صدر با پشتوانه ی دانش و تجربه ی چندین ساله پزشکان متخصص خود و  با چندین شعبه  در استان آذربایجان شرقی و استفاده از تجهیزات نوین علوم آزمایشگاهی به روز و پیشرفته و بیش از دویست پرسنل مجرب پزشک سوپروایزر و متخصص و کارشناس علوم آزمایشگاهی در بخش های پاتولوژی و سیتولوژی،  ژنتیک مولکولی ، ایمونولوژی ، بیوشیمی ، هورمون شناسی ،  هماتولوژی و میکروب شناسی ،ژنتیک پزشکی ، انگل شناسی و تشخیص های پیش از تولد مشغول به خدمت رسانی به مراجعین کنندگان عزیز می باشد.

آزمایشگاه صدر تبریز با ظرفیت پذیرش بیش از 500 مراجعه کننده در روز و پشتیبانی و بیش از 50 همکار آزمایشگاهی  در ماه یکی از تخصصی ترین آزمایشگاه های استان و کشور میباشد و افتخار همکاری و مراکز درمانی را نیز دارد.

sadr logo
sadr logo
900+
آزمایش در روز
logosadrsmall
logosadrsmall
اهداف و چشم انداز

آزمایشگاه صدر

ماموریت و اهداف  آزمایشگاه صدر انجام  دقیق تمامی آزمایشات، روتین ، تخصصی و فوق تخصصی با بیشترین دقت و صحت در کوتاه ترین زمان ممکن است. همچنین انجام سریع آزمایشات اورژانسی مراجعه کنندگان و همکاران آزمایشگاهی در کوتاه ترین زمان ممکن و ارائه جواب بصورت آنلاین جهت تسریع در دسترسی پزشکان و متخصصین عزیز به جواب و در نهایت تشخیص و درمان سریع میباشد و خوشحالیم که تاکنون در پیشبرد این امر مهم موفق عمل نموده ایم.
همچنین پذیرش آنلاین و نمونه گیری در محل یا منزل و حتی در مراکز درمانی جهت رفاه حال شما عزیزان از اهداف ما میباشد.

11k


آزمایش در ماه

همواره با شما هستیم
یار همیشگی آزمایشگاه های همکار
نمای آزمایشگاه صدر
نمای آزمایشگاه صدر
چرا آزمایشگاه

از اهداف اصلی آزمایشگاه صدر همواره ارتقا سطح دانش و استفاده از تجهیزات نوین است.

پذیرش تلفنی

100

دقت آزمایش

100

جواب آنلاین

100

پزشکان باتجربه صدر افتخار ماست

پزشکان، کادر فنی و پرسنل حرفه ای صدر بهترین ها را برای شما آرزو می کنند.

بیمه های طرف قرارداد

آزمایشگاه صدر